Popis
SECCO pánske hodinky S DJZ-005
Vlastnosti
| Odpočítavacie stopky | áno, pri dosiahnutí času 0, vydávajú hodinky desetisekundový signál a potom začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek znovu. Stopky idú nastaviť maximálne na 24h, s odpočtom po 1s. |
|---|---|
| Budík | áno |
| Materiál púzdra | plast |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, športové, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, červená |
| Funkcie | duálny čas |
| Výška púzdra | 59 mm |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno, s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Poznámka | plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 56 g |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Osvetlenie | elektrické podsvietenie |
| Značka | SECCO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
