Popis
ROYAL LONDON pánske hodinky 41295-03 - zlaté puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, samostatná sekundová ručička, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá, čierna |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM), 50 m (5 ATM) |
| Zadné vieko | na závit |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 52 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka remienka | 21 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | ROYAL LONDON |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

