Popis
PRIM Sport pánske hodinky W01P.13029.B - moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele s modrým ciferníkom, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, otočná luneta, vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Výška púzdra | 58 mm |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Hmotnost hodinek | 191 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

