Popis
PRIM Favorit pánske hodinky W01P.13057.C - zlaté puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, čierny ciferník, dátumovka, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá, hnědá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Hmotnost hodinek | 55 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 9,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky BOCCIA TITANIUM 3753-04
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
159 eur
