Popis
Puzdro hodiniek je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a remienok je kožený v hnedej farbe.
Biely ciferník je chránený minerálnym sklíčkom sa zafírovú vrstvou, ktorá je odolnejšia voči poškriabaniu.
Vodotesnosť 5ATM - sprchovanie.
Funkcia: priehľadné, skrutkovacie korunka, dátum.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, béžová |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne sa zafírovú úpravou |
| Farba ciferníku | žltá, strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Typ | analógové |
| Funkcie | dátum, luminiscencia ručičiek, priehľadné, skrutkovacie korunka |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 70 g |
| Pre | muža |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Průměr pouzdra v mm | 43 |
| Druh | Spoločenské |
| Čísla ciferníku | S indexy |
| Kaliber | 8215 |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Typ zapínání | pracka |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
