Popis
PRIM Ceramic Chrono pánske hodinky W01P.13019.A - moderné hodinky zo striebornej nerezovej ocele a čiernej keramiky, dátum, chronograf, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Materiál náramku | keramika, nerezová oceľ |
| Materiál púzdra | keramika, nerezová oceľ |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Funkcie | luminiscencia ručičiek, dátumovka, stopky, chronograf |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
