Popis
POLICE Justice League Limited Edition pánske hodinky 14536JQ/02P - POLICE pripravil pre fanúšikov superhrdinov špeciálnu limitovaná edícia hodiniek LIGA SPRAVODLIVOSTI, ktorých je celosvetovo vyrobené len 8888 ks!
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | sivá, čierna |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Funkcie | duálny čas, dátum |
| Výška púzdra | 59 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ, silikón |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 125 g |
| Šírka púzdra | 50 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 24 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | POLICE |
| Poznámky | Limitovaná edícia - vyrobené ľan 8888 ks na celo svete! Hodinky Moze zakúpiť s Týmito výrobným číslami: 7221/8888, 7222/8888, 7223/8888. |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

