Popis
Vlastnosti
| Farba náramku | oranžová |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Výška púzdra | 52 mm |
| Hrúbka púzdra | 18 mm |
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna |
| Funkcie | duálny čas |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Typ | analógové |
| Určení | Pánske |
| pouzdro | Oceľ s PVD povlakom |
| Remínek | guma |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
