Popis
MICHAEL KORS pánske hodinky MK8338
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá, modrá |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 51 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Šírka náramku | 23 mm |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 173 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

perfektní nosím je na zvláštní příležitosti.