Popis
LEE COOPER pánske hodinky LC06418.390- moderné pánske hodinky Lee Cooper strieborné, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, modrý ciferník, dátum, vodotesnosť 30 m
Informácie o tzv. Supermetalu, z ktorého sú vyrobené púzdra hodiniek Lee Cooper, nájdete vo VIDEA PRODUKTU !
LEE COOPER pánske hodinky LC06418.390- moderné pánske hodinky Lee Cooper strieborné, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, modrý ciferník, dátum, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 120 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Materiál púzdra | supermetal |
| Značka | LEE COOPER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
