Popis
JUNKERS pánske hodinky 6874-2 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, šedý ciferník, dátum, chronograf, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 50 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Farba ciferníku | sivá |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Hmotnost hodinek | 74 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | JUNKERS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

