Popis
INGERSOLL The Bateman Automatic pánske hodinky I01803 - puzdro z nerezovej ocele vo farbe ružového zlata, čierny kožený remienok, dátum, luminiscencia ručičiek, mechanický automat, vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
|---|---|
| Čísla ciferníku | arabská |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 53 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna, ružové zlato |
| Povrchová úprava | IP – ružové zlato |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 102 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 21 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | INGERSOLL |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CALVIN KLEIN Bold K5A316C1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
237.45 eur
316.63 eur
