Popis
Moderné pánske hodinky GANT Park Hill Day Date G121003 z nerezovej ocele v striebornej farbe, modrý ciferník, dátum, vodotesnosť 5ATM
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Šírka náramku | 22 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 138 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Průměr pouzdra v mm | 44 |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GANT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
