Popis
FREDERIQUE CONSTANT Slim pánske hodinky FC-200S5S36 - luxusné hodinky, puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok
Pre priaznivcov luxusných módnych doplnkov predstavujeme pánske luxusné hodinky FREDERIQUE CONSTANT Slim FC-200S5S36. Modelová rada Slim si zakladá na extra plochom spracovaní. Hodinky obsahujú najnovšie technológie, pri súčasnom zachovaní ich úspešného a čistého designu. Hodinky sú perfektné pre zvýšenie vašej prestíže v tých najvyšších kruhoch.
Puzdro hodiniek je z nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe a má hrúbku iba 5 mm a šírku 38 mm. Je osadené vysoko presným hodinovým strojčekom Quartz, ktorý má označenie Swiss Made. Na bielom ciferníku nájdete okrem loga výrobcu a označenia Swiss Made i praktickú dátumovku, jemné indexy a ručičky v striebornej farbe. Vodotesnosť hodiniek 30 metrov odpovedá odolnosti voči vlhkosti. Vzhľadom k tomu, že hodinky majú čierny kožený náramok z pravej kože s prešívaním, nie sú určené na kontakt s vodou.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
|---|---|
| Výška púzdra | 44 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hrúbka púzdra | 5 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hmotnost hodinek | 34 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FREDERIQUE CONSTANT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
