Popis
FOSSIL pánske hodinky JR1419
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | sivá |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Výška púzdra | 57 mm |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Šírka remienka | 25 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | sivá |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 110 g |
| Pre | muža |
| Šírka púzdra | 49 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FOSSIL |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

jsou dobře čitelné i v horších podmínkách