Popis
FESTINA Chrono Bike Tour de France 2013 pánske hodinky 16658/1 strieborné hodinky z nerezovej ocele, dátumovka, chronograf, luminiscenciu ručičiek a indexov, vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
|---|---|
| Výška púzdra | 54 mm |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna, strieborná |
| Hmotnost hodinek | 215 g |
| Šírka remienka | 21 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Sportovní a zároveň moderní, super sedí na ruce :)