Popis
FESTINA Box pánske hodinky 16495/2 - moderné strieborné pánske hodinky Festina s dátumovkou, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, čierny ciferník, dátumovka, luminiscencia ručičiek, športové pánske hodinky - vodotesnosť 100 m + náhradné kožený remienok !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 48 mm |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek, darčekový set, v krabičke s koženým remienkom |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Hmotnost hodinek | 172 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Hezké sportovní hodinky, sedí dobře na ruce. Navíc možnost výměny kovového pásku za kožený řemínek, což je super.