Popis
FESTINA Chrono Sport pánske hodinky 6844/3 z odolnej nerezovej ocele, dátum, chronograf, tachymeter, vodotesnosť 100 metrov
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Výška púzdra | 51 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 135 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS-1 Powermatic 80 Himalaya Special Edition C029.807.11.031.60
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
892.01 eur

hodinky pro pořádného chlapa:)