Popis
FESTINA Prestige pánske hodinky 16806/1 - moderné zlaté hodinky z nerezovej ocele, luminiscencia, dátum, chronograf, vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 54 mm |
| Farba hodiniek | zlatá |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Farba ciferníku | žltá |
| Povrchová úprava | PVD – zlato, mat, lesk |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Šírka púzdra | 51 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 195 g |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky DIESEL DZ1761
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
252.5 eur

