Popis
FESTINA Chrono Bike Tour de France Limited Edition 2015 pánske hodinky 16883/1
Vlastnosti
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
|---|---|
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna, hnědá |
| Povrchová úprava | PVD - hnedá |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Rozmer púzdra | 46 x 54 x 14 mm |
| Hmotnost hodinek | 202 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
