Popis
FESTINA pánske hodinky Chrono Bike Tour de France 2012 16599/1+ hodinky Pattic zadarmo
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 46 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Strojček | Quartz |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Šírka púzdra | 55 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Hodinky jsem dostal od manželky k narozeninám, Sportovní, velké....super.
- doporučujem nákup v tomto obchode