Popis
FESTINA Chrono Bike Tour de France 2015 pánske hodinky 16881/3 moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele, dátum, chronograf, luminiscencia, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Výška púzdra | 54 mm |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Farba ciferníku | sivá, modrá |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 195 g |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

