Popis
FESTINA Box pánske hodinky 16495/A - moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele s modrým ciferníkom, dátumovka, luminiscencia ručičiek a indexov, vodotesnosť 100 m + náhradné kožený remienok !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 48 mm |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ, koža |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Poznámka | Hodinky sú dodávané v originálnej krabičke Festina, v sete s koženým remienkom. |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 173 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

super je ten pásek navíc, který se k nim víc hodí než ten kovový.