Popis
DOXA Automatic pánske hodinky 171.90.101.01 - puzdro z nerezovej ocele vo farbe ružového zlata, čierny kožený remienok, dátumovka, zafírové sklíčko a mechanický automat !
Vlastnosti
| Povrchová úprava | PVD - ružové zlato |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna, ružové zlato |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 68 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DOXA |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CALVIN KLEIN Bold K5A316C1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
237.64 eur
316.88 eur
