Popis
DIESEL dámské hodinky DZ5318
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
|---|---|
| Rozmery ( Š x V x T ) | 42 x 45 x 11 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | ružové zlato |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Hmotnosť | 135 g |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DIESEL |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
