Popis
Pánske elegantné hodinky DANIEL KLEIN FIORD DK11554-1 v striebornom prevedení s dátumovkou a vodotesnosťou 5ATM.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Rozmer púzdra | 41 x 49 x 10 mm |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 83 g |
| Materiál náramku | obecný kov |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | obecný kov |
| Značka | DANIEL KLEIN |
| Spona | s bezpečnostnou poistkou |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
