Popis
Pánske športové hodinky DANIEL KLEIN Exclusive DK11621-1ve striebornej farbe s dátumovkou a vodotesnosťou 5ATM
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | športové, klasické |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Materiál náramku | obecný kov |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hmotnost hodinek | 159 g |
| Rozmer púzdra | 50 x 54 x 12 mm |
| Materiál púzdra | obecný kov |
| Značka | DANIEL KLEIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
