Popis
Hodinky sú vyrobené z titánu takže sú ľahké na nosenie, odolné a aj antialergické.
Modrý ciferník chráni zafírové sklíčko, ktoré je odolnejšie voči poškriabaniu.
Tento model je napájaný solárnou energiou - žiadna výmena batérií.
Vodotesnosť 10ATM - plávanie.
Vlastnosti
| Šírka náramku | 22 mm |
|---|---|
| Pohon | batériový so solárnym dobíjaním |
| Štýl | športové, klasické |
| Farba | stříbrná, titánová |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Sklíčko | zafírové |
| Materiál | titán |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hmotnost hodinek | 95 g |
| Značka | CITIZEN |
| Průměr pouzdra v mm | 43 |
| Výška púzdra | 11 mm |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
