Popis
CITIZEN Promaster Global Radiocontrolled pánske hodinky CB0021-57E - luxusné strieborné pánske hodinky Citizen, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, čierny ciferník, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, riadené rádiovým signálom, plne automatický kalendár, svetové časy, solárne napájanie Eco-Drive, vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Funkcie | svetové časy, dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Pohon | Eco - Drive |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Špeciálne funkcie | výstražná funkcia potreby dobitia, funkcia zabraňujúca prebiťia, automatický kalendár, letný čas, svetové časy, energetický úsporný režim |
| Riadené rádiovým signálom | príjem rádiového signálu (vysielače): DCF, WWVB, JJY |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 158 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar

Luxusní hodinky, které se klidně můžou použít i při sportu, mají nepoškrabatelné sklo. Vždy přesný čas, který se sám seřídí.Jediné mínus vyšší cena.
Koupila jsem k výročí manželovi, ale už si je vybral dopředu, takže úspěch zaručen.