Popis
CITIZEN Automatic pánské hodinky NH8389-88LE - moderné pánske hodinky Citizen z nerezovej ocele s modrým ciferníkom, dátumovka a ukazovateľ dňa v týždni, luminiscencia ručičiek a indexov, otočná luneta, pohon hodiniek - mechanický s automatickým naťahovaním, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 49 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Funkcie | dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 185 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 12,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CITIZEN Radiocontrolled Blue Angels AT8020-54L
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 15.4.2026
539 eur

