Popis
CERTINA DS Podium Titanium Precidrive pánske hodinky C001.647.44.087.00 - luxusné hodinky z odolného titánu s čiernym ciferníkom, dátum, chronograf, luminiscencia ručičiek a indexov, zafírové sklíčko, vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, sivá |
|---|---|
| Výška púzdra | 55 mm |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Sklíčko | zafírové |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 116 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 13,5 mm |
| Značka | CERTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS Sport Precidrive C027.417.11.057.02
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
692.34 eur
