Popis
CERTINA DS Caimano Precidrive pánske hodinky C035.410.36.087.00 - puzdro z nerezovej ocele vo farbe ružového zlata, hnedý kožený remienok, hnedý ciferník, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, zafírové sklíčko, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 44 mm |
|---|---|
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | ružové zlato, hnědá |
| Typ ciferníka | analógový |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy, dátum |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | hnedá |
| Hmotnost hodinek | 49 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CERTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS Podium Chronometer GMT C034.455.16.037.01
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
618.99 eur
Pánske hodinky CERTINA DS Powermatic 80 C026.407.16.087.01
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
896.09 eur
Pánske hodinky CERTINA DS Caimano Precidrive C035.410.16.037.01
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
358.19 eur
