Popis
Pánske luxusné hodinky CERTINA C013. 410. 27. 057. 00 s čiernym ciferníkom a zafírovým sklíčkom. Ciferník je lemovaný červeným chronografom. Športové hodinky CERTINA C013.410.27.057.00 ulahodia nejednému pánovi, ktorý hľadá kombináciu športovo-elegantného výzoru.
Sú vyrobené z nerezovej ocele, zafírové sklo dodáva hodinkám potrebnú odolnosť. Samozrejmosťou je dátumovka a vodotesnosť 200 metrov. Oválny tvar a trojfarebná kombinácia ciferníka dotvára celkový príjemný estetický vzhľad, ktorý dopĺňa výrazný analogový ciferník.
Hodinky CERTINA určené aj do náročnejších podmienok potešia každého zákazníka.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna, červená |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Materiál náramku | guma |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CERTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Jsou celkem moderní a pěkné. Vypadají docela odolně, ale zatím jsem vodotěsnost raději nezkoušel. Myslím, že ta cena docela odpovídá kvalitě. Na sport jsou super.
Hodinky sportovního charakteru, které svým designem dávají dobře najevo své zaměření. Dají se však bez problémů nosit i běžně do práce, nebo odpoledne jen tak ven. Myslím, že se tímto Certina chtěla alespoň částečně vymanit tomu zaběhlému stylu klasických a luxusních hodinek a že chtěli vyrobit také hodinky na normální používání. Tento záměr se jim rozhodně povedl.