Popis
CASIO pánske hodinky SGW-450H-2B - moderné čierne športové hodinky zo živice s mnohými funkciami -> dátum, 5x budík, stopky, odpočítavacie stopky, elektrické osvetlenie, svetové časy, plne automatický kalendár, luminiscencia ručičiek, teplomer, barometer, výškomer, tlačidlo tón on/off a vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
|---|---|
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, outdoorové |
| Farba hodiniek | čierna |
| Funkcie | barometer, výškomer, dátum, budík, stopky, odpočítavacie stopky, svetové časy, osvetlenie, teplomer, luminiscencia ručičiek |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 52 mm |
| Poznámka | plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Batérie | 3 - ročná |
| Stopky | s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Pre | muža |
| Typ ciferníka | analógový aj digitálny |
| Materiál púzdra | živica |
| Materiál náramku | živica |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 50 g |
| Špeciálne funkcie | tlačidlo tón on/off - podržaním jediného tlačidla vypnete alebo zapnete všetky tóny, teplomer ( -10 / 60 °C), odolnosť voči mrazu -10°C |
| Budík | 5x alarm - môžete si nastaviť až 4 rôzne typy upozornení: 1. denný alarm, 2. mesačné alarm 3. alarm na konkrétny čas v konkrétnom mesiaci 4. alarm na určitý dátum. Každý z týchto alarmov si môžete nastaviť až 5x |
| Odpočítavacie stopky | pri dosiahnutí času 0, vydávajú hodinky desetisekundový signál a potom začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek znovu. Stopky idú nastaviť maximálne na 24h, s odpočtom po 1s. |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


líbí se ji jejich design a samozřejmě ty funkce