Popis
Pánske náramkové hodinky CASIO MTP-1236PL-7BEF s nerezovým puzdrom a koženým remienkom pre bežné nosenie.
Pánske analógové čisté hodinky CASIO MTP-1236PL-7BEF sú vyrobené z mosadze a majú kožený remienok. Na veľkom bielom ciferníku sa vynímajú arabské číslice s veľmi dobrou čitateľnosťou. Hodinky sú dodávané v značkovej krabičke Casio. Klasické hodinky Casio potešia každého muža, nakoľko sú vhodné na bežné nosenie, aj na spoločenské udalosti.
Pánske analógové čisté hodinky CASIO MTP-1236PL-7BEF sú vyrobené z mosadze a majú kožený remienok. Na veľkom bielom ciferníku sa vynímajú arabské číslice s veľmi dobrou čitateľnosťou. Hodinky sú dodávané v značkovej krabičke Casio. Klasické hodinky Casio potešia každého muža, nakoľko sú vhodné na bežné nosenie, aj na spoločenské udalosti.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Výška púzdra | 39 mm |
| Štýl | klasické |
| Typ ciferníka | analógový |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Materiál púzdra | mosadz |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 33 g |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Farba ciferníku | biela |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


zatím bez problémů
v této cenové relaci dobrý
dobře čitelný ciferník