Popis
CASIO Edifice Red Bull Racing LIMITED EDITION pánske hodinky EFR-539RB-2A
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hmotnost hodinek | 183 g |
| Rozmer púzdra | 50 x 54 x 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
