Popis
CASIO pánske hodinky Edifice Infiniti Red Bull Racing LIMITED EDITION EQW-T620RB-1A Pánske športové hodinky CASIO Edifice Infiniti Red Bull Racing LIMITED EDITION sú vyrobené z nerezovej ocele a ponúkajú plno funkcií. Jedná sa o model vdaný u príležitosti závodov Red Bull Racing a súčasne z ich limitovanej série. Hodinky iso zaujmú svojim čiernym ciferníkom so žltými indexmi a ručičkami. To samozrejme nie je všetko. Na ciferníku hodiniek nájdete chronograf, dátumovku, svetové časy i tachometer.
Pohon hodiniek je riešený batériovo so solárnym dobíjaním. Presný čas hodinek je riadený rádiovým signálom a poteší i vodotesnosť 100 metrov.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna, žltá |
|---|---|
| Riadené rádiovým signálom | áno |
| Svetové časy | áno |
| Pohon | batériový so solárnym dobíjaním |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 157 g |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CASIO |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CASIO G-SHOCK Gulfmaster GN-1000-1A
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026
247.63 eur
309.54 eur

mám je asi 3 měsíce zatím musím říct super, nemusím se o nic starat a vypadají líp než na obrázku.