Popis
CASIO Edifice pánské hodinky EFR-566DB-1AVUEF - moderní stříbrné hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem, datum, chronograf, luminiscence ručiček a indexů, vodotěsnost 100 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy, dátum, stopky |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 172 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CASIO |
| Rozmer púzdra | 48,9 x 52 x 12,4 mm |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
