Popis
CASIO Edifice pánske hodinky EF-545D-1A Pánske analógové hodinky Casio Edifice EF-545D-1A sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, puzdro je chránené minerálnym sklíčkom. Na veľkom čiernom ciferníku sú umiestnené ďalšie tri malé ciferníčky s mnohými funkciami. Z hľadiska funkcií ponúkajú tachymeter, chronograf, dátum a slušná je aj vodotesnosť do 100 metrov.
Dodávané sú v značkovej krabičke Casio.
Hodinky s veľmi štýlovým dizajnom sú vhodné do spoločnosti aj na bežné nosenie.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Budík | áno |
| Štýl | športové, klasické |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 185 g |
| Rozmer púzdra | 47 x 52 x 12 mm |
| Pre | muža |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

zatím mám pouze asi měsíc, takže nemůžu plně vyhodnotit. Zatím jsem s nimi spokojený, co jsem potřeboval to mají.
jsou robustní a mají hodně funkcí, paráda