Popis
Pánské hodinky Kolekce CASIO AW-80D-7 mají analogový i digitální ukazatel času, velký ciferník se zajímavými sledovanými nezávislými časy arabských číslic. Z pohledu funkcí v nich najdete: databanka na 30 telefonních číslech, datum, světové časy, budík, odpočet, stopky, baterie - 10 letá Pánske hodinky Casio Collection AW-80D-7 sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele v striebornom prevedení. Majú analógový aj digitálny ukazovateľ času. Na veľkom ciferníku sa nachádzajú zaujímavo riešené indexy času formou arabských číslic. Z hľadiska funkcií ponúkajú databanku na 30 telefónnych čísel, dátum, svetové časy, budík, odpočet, stopky.
Hodinky Casio budú elegantnou ozdobou každého nositeľa.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Materiál púzdra | plast, nerezová oceľ |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek, životnosť batérie 10 rokov |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | športové, klasické |
| Osvetlenie | áno |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | databanka na 30 telefónnych čísel, dátum, svetové časy, budík, odpočet, stopky |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 85 g |
| Pre | muža |
| Typ ciferníka | analógový aj digitálny |
| Rozmer púzdra | 40 x 46,8 x 13,5 mm |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánské hodinky CASIO Lineage Wave Ceptor LCW-M100DSE-2AER
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
199 eur

perfektní