Popis
CALVIN KLEIN dámske hodinky Time K4N23646 Elegantné dámske hodinky CALVIN KLEIN Time sú vyrobené z antialergickej nerezovej ocele. Ich luxusný vzhľad im dodáva kompletné pokrytie vrstvičkou ružového zlata. Určite vás zaujme prepracovaný náramok i väčší biely ciferník s jemnými indexmi a ručičkami taktiež vo farbe ružového zlata. Na ciferníku nájdete i praktickú dátumovku.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD - ružové zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Farba hodiniek | ružové zlato |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 96 g |
| Rozmer púzdra | 36 x 43 x 7 mm |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CALVIN KLEIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TOMMY HILFIGER Sport Luxury 1781487
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
258.89 eur

mám doma asi půl roku, trochu jsem se bála zda se to neošoupá ale zatím v pohodě.