Popis
Pánske hodinky CALVIN KLEIN Accent K2Y2X1C3 v čierno-striebornej kombinácii a malou váhou, sú ideálnym módnym doplnkom pre spoločenské akcie a udalosti. Kvalitné pánske hodinky CALVIN KLEIN Accent K2Y2X1C3 poznáte podľa púzdra z nerezovéj ocele a čierneho koženého remienka, ktorý je veľmi pohodlný na nosenie . Analógový ciferník s veľmi čistým dizajnom je chránený tvrdeným minerálnym sklíčkom, odolným proti poškriabaniu . Hmostnosť týchto hodiniek je len 52 gramov a majú iba 4 cm v priemere. Ak hľadáte nejaké módne hodinky, kde nevyžadujete ďalšie funkcie CALVIN KLEIN Accent K2Y2X1C3 vám stím pomožu.
Tieto módne hodinky sú vďaka svojemu decentnému a elegantnému spracovaniu ideálne k noseniu na rozne spoločenské akcie .
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 52 g |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CALVIN KLEIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS-1 Small second C006.428.16.051.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
1160.96 eur
Pánske hodinky CALVIN KLEIN Bold K5A316C1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
237.45 eur
316.63 eur
