Popis
Visiace náušnice Brosway Leaves for life BVS21 z nerezovej ocele s čírymi kryštálmi swarovski a lístočky
Vlastnosti
| Typ | náušnice |
|---|---|
| Farba | oceľová |
| Farba kameňov | číra |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Typ kameňov | kryštál swarovski |
| Pre | ženy |
| Zapínanie | prievlakové uško |
| Značka | BROSWAY |
| Rozmery prívesku | kryštál ø 4 mm |
| Výška náušnice | 7 cm |
| Rozměr ozdoby | lístok 27 x 14 mm |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
