Popis
MICHAEL KORS Park Avenue náhrdelník MKJ4952710
Vlastnosti
| Kamene | áno |
|---|---|
| Zapínanie | karabína |
| Typ | náhrdelník |
| Dĺžka | 45 cm |
| Farba kameňov | číra |
| Farba | zlatá |
| Šírka prívesku | 24 mm |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Pre | ženy |
| Výška prívesku | 6 mm |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
