Popis
MEORIS pánske hodinky G029TI + hodinky Pattic zdarma
Vlastnosti
| Budík | áno |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno |
| Batérie | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Značka | MEORIS |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
