Popis
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne sa zafírovú úpravou |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, modrá |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy |
| Strojček | Ronda 5030.D, vysokokvalitnú kovový švajčiarsky strojček |
| Výška púzdra v mm | 13,5 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá, čierna |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | WENGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
