Popis
SWATCH Color The Sky hodinky GS124
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Čísla ciferníku | arabská |
| Výška púzdra | 39 mm |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | zelená, modrá, oranžová, multicolor |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Materiál náramku | plast |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Pre | ženy, muža |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Hmotnost hodinek | 17 g |
| Značka | SWATCH |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

