Popis
FOSSIL dámske hodinky ES2860
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Šírka náramku | 18 mm |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Priemer | 37 mm |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | biela, perleťová |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FOSSIL |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Krásné zdobené hodinky, kamínky kolem dokola jsou fajn
Pěkně propracovaný ciferník a celkově jsou hodinky moc povedené :-)
Hezké zdobení kamínky a super věc je i datumovka, bomba model!