Popis
FESTINA Trend dámske hodinky 16743/1 - moderné zlaté dámske hodinky Festina, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, biely ciferník, dátum, hodinky sú zdobené čírymi kryštálmi, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Dátum | Ano |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 36 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Hmotnost hodinek | 81 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Moc hezké hodinky, zlatá na nich vypadá luxusně a přitom ne lacině.
Ty dva pulkruhy mi vždycky připomínají pulky zeměkoule a celé hodinky vypadají božsky. Jsem moc ráda, že jsem si je vybrala :-)
Propracované hodinky, hlavně ciferník je strašně zajímavý. Super koupě