Popis
ADIDAS pánske hodinky ADH2886 Módne pánske hodinky svetoznámej značky Adidas ADH 2886 sú vyrobené z plastu s čiernym plastovým remienkom.
Ciferník je opatrený minerálnym sklíčkom. Tieto módne hodinky obsahujú funkcie dátumovky, chronografu a luminescenčními rúčkami a indexy.
Vodeodolnosť modelu Adidas ADH 2886 je 100 ATM.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Materiál púzdra | plast |
| Šírka náramku | 22 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, modrá |
| Čísla ciferníku | modré indexy |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Šírka púzdra | 52 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

..vypadají fakt dobře,lehké. Přítelkyně má červené.
Pánové, určitě získáte s nimi bezchybnou orientaci v čase, lepší možnosti plánování a dodržování vašeho plánu.
Ľahučké hodinky s množstvom funkcií, presne tieto mi vyhovujú a spĺňajú všetky moje kritériá :-) Farebná kombinácia je veľmi príjemná.